E-klase nepatīkami pārsteidz skolēnu vecākus

Inflācijas ietekme Latvijā ir skārusi arī “E-klasi”, kas ir virtuālā skolēnu dienasgrāmata. Vecāki ir neapmierināti ar maksas paaugstināšanu par ģimenes komplekta abonēšanu “E-klasē”. Cena par šo pakalpojumu ir 20 eiro, kas ir nedaudz paaugstinājusies. Daži vecāki izteica neapmierinātību par šo cenu, jo uzskatīja, ka bezmaksas versijā var iegūt lielāko daļu nepieciešamās informācijas​​.

“E-klases” veidotāji skaidro, ka ne cena ir pieaugusi, bet gan samazinājusies atlaide ģimenes komplekta iegādei. Maksas versija piedāvā dažādas iespējas, piemēram, sekmju reitingus, skolēna sekmes analīzi, kā arī sniedz iespēju izmantot pārbaudes darbu analīzi un sekot līdzi klases rezultātiem. Viņi uzskata, ka šīs iespējas veicina skolēna progresu​​​​​​.

“E-klase” ir Latvijas izglītības informācijas sistēma, kas tiek izmantota, lai sekotu līdzi skolēnu akadēmiskajiem sasniegumiem un sazinātos starp skolu un ģimenēm. Tā piedāvā dažādas funkcijas, piemēram, skolēnu vērtējumu un mājasdarbu pārvaldību, klases stundu plānošanu un komunikāciju starp skolotājiem un vecākiem.

Papildus iepriekš minētajām funkcijām, “E-klase” nodrošina arī citus būtiskus rīkus skolas administrēšanai un mācību procesam. Piemēram, tā ļauj skolotājiem viegli izveidot un pārvaldīt stundu plānus, kā arī ievadīt un pārskatīt skolēnu vērtējumus. Skolēni un vecāki caur šo sistēmu var piekļūt svarīgai informācijai par mācību materiāliem, paziņojumiem no skolas un skolotājiem. “E-klase” arī atvieglo saziņu starp skolu un ģimeni, sniedzot iespēju ātri un efektīvi saņemt atbildes uz jautājumiem vai bažām. Tās daudzfunkcionalitāte padara to par svarīgu resursu Latvijas izglītības sistēmā.

Informējam, ka raksts par zīmolu nav reklāmraksts un mums nav sadarbība ar šo zīmolu. Raksts sagatavots ar mērķi piesaistīt lasītājus par viņiem aktuālām tēmām.