Nepieciešamākie santehnikas rīki vannas istabā

Image by wirestock on Freepik

Vannas istabas neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem punktiem ikvienā mājoklī. Jo tīrākas un jaukākas ir vannas istabas, jo vairāk komforta un funkcionalitātes bauda to īpašnieki. Ne tikai vannai, tualetei, sienām ir liela nozīme, bet visi mazie un lielie santehnikas piederumi vannas istabās vairo šarmu tajās.

Daži māju īpašnieki vannas istabas uztur piepildītas ar visiem iespējamiem aksesuāriem, bet daži pieturas pie minimālistiska dizaina. Tomēr vislabāk izskatās vannas istaba ar visiem būtiskākajiem aksesuāriem. Zemāk rakstā izcelti labākie un noderīgākie piederumi, ko iekļaut vannas istabās.

Dvieļu statīvs

Nelielas lietas vannas istabās var izveidot būtisku atšķirību tās izskatā. Starp šīm mazām lietām, pirmais, kas nāk prātā ir dvieļu statīvs vai dvieļu statīvs vai dvieļu žāvētājs (lasi šeit, kādu izvēlēties). Tas papildina visu vannas istabas dizainu un uzlabo funkcionalitāti. Dodoties uz vannas istabu ar iebūvētu dvieļu žāvētāju (https://220.lv/lv/majai-un-remontam/vannas-istabas-iekartas/dvielu-zavetaji ), nebūs katru reizi jāmeklē dvielis. Dvieļu statīvam nepieciešams pavisam nedaudz vietas, tas tam piešķir lielāku vērtību.

Glāzes turētājs

Glāzes turētājs nepieciešams arī vannas istabām. Tas palīdz uzturēt kārtībā visas mājnieku zobu birstes un zobu pastas, lai tās varētu ērti lietot ikdienā. No zobu sukām līdz zobu pastai – visu var turēt vienuviet. Daži glāzes turētāji ir ar vairākām glāzēm, lai sadalītu dažādiem piederumiem – vienā glāzē tad ir iespējam turēt, piemēram, zobu sukas, otrā – zobu pastu un mutes skalojamo.

Tualetes papīra turētājs

Vannas istabas grūti iedomāties bez tualetes papīra turētāja. Tas palīdz uzturēt augstu higiēnas līmeni un nodrošina ērtu tualetes lietošanas pieredzi. Arī tualetes papīra turētājam nevajag daudz vietas vannas istabā. To var ērti uzstādīt pat pavisam nelielā vannas istabas telpā. Daži no populārajiem veidiem ir standarta turētājs, četrstūra turētājs, dubultais papīra turētājs u.c.

Tualetes tīrīšanas birstes turētājs

Tualetes tīrīšanas birste ir ļoti būtisks vannas istabas aksesuārs, jo tā palīdz uzturēt vannas istabu un tualeti tīru un jauku. Veicot regulāru tīrīšanu ar birstes palīdzību, ideālā variantā vienmēr var saglabāt augstu higiēnas līmeni un estētisku izskatu. Pēdējā laikā daži ražotāji arī piedāvā elektriskās birstes vieglumam.

Ziepju trauks

Vannas istaba noteikti ir nepilnīga bez ziepju trauka. Tas ir ļoti noderīgs vannas istabas aksesuārs, jo notur ziepes gabalu noteiktā vietā un sniedz iespēju tās ērti lietot. Mūsdienās tirgū ir pieejami galvenokārt plastmasas un nerūsējošā tērauda ziepju trauki, taču var atrast arī dažus unikāli noformētus ziepju traukus unikālam vannas istabas izskatam.

Vannas istabas krāni

Nav iespējams pat iedomāties vannas istabu bez tāda santehnikas piederuma kā ūdens krāns. Tie padara vannas istabu funkcionālu un tas ir primārais ūdens iegūšanas avots. Tomēr mūsdienās krāni ne tikai padara vannas istabas funkcionālas, bet pat pastiprina kopējo šarmu ar savu unikālo dizainu. Tie ir viegli pieejami dažādos veidos un apdarēs, var izvēlēties, kas tādu, kas piestāv konkrētais vannas istabai.

Dušas

Viens no mūsdienās ļoti efektīvajiem dušas risinājumiem ir nevis atsevišķa duškabīne, bet vannas istabā integrēta dušas telpa ar dušas jaucējkrānu, izmantojot istabas sienas un grīdu. Tas ir bieži vien ir izdevīgi un ir lielisks risinājums gan mazām, gan lielām vannas istabām. Izmantojot šo risinājumu, vannas istaba kļūst plašāka.

Visi šie vannas istabas piederumi padarīs vannas istabas funkcionālākas un sniegs vispilnīgāko komfortu. Tāpēc, ja visi šie vannas istabas piederumi jau ir jūsu vannas istabās, tas ir lieliski, bet, ja ne, padomājiet par to iegādi, lai uzlabotu komfortu un vannas istabas funkcionalitāti. Arī 220.lv internetveikalā ir pieejami visi minētie vannas istabas santehnikas piederumi, arī no tādiem atpazīstamiem zīmoliem kā Grohe santehnika.

Informējam, ka raksts par zīmolu nav reklāmraksts un mums nav sadarbība ar šo zīmolu. Raksts sagatavots ar mērķi piesaistīt lasītājus par viņiem aktuālām tēmām.