Lursoft – par uzņēmumu

Lursoft ir uzņēmums, kas piedāvā dažādus uzņēmējdarbībai saistītus pakalpojumus, tostarp piekļuvi uzņēmējdarbības datubāzēm un analītiskajiem rīkiem, kredītreportiem, dažādiem reģistriem un katalogiem, monitoringa un parādnieku portfeļa pakalpojumiem, datu izvēli un B2B risinājumiem, kā arī sankciju risinājumiem.

Lursoft nodrošina abonēšanu un īpašus piedāvājumus, kā arī e-pakalpojumus, grāmatvedības sistēmas un piekļuvi uzņēmējdarbības ziņām un gadā skaitītiem pārskatiem. Viņu pakalpojumi ietver informāciju par finanšu rādītājiem, bilances lapām, naudas plūsmām, peļņas vai zaudējumu pārskatiem, uzņēmumiem, institūcijām, strukturālajām vienībām un adresēm kartē, attiecībām starp indivīdiem un uzņēmumiem, komercpaveikumiem, Latvijas un Eiropas uzņēmumiem un amatpersonām, nekustamā īpašuma un īpašniekiem zemes reģistrā, nespējas procesos un notikumos un daudz ko citu.

Kas jāzina izmantojot Lursoft?

Lursoft publisko dažādus uzņēmējdarbības datubāžu un servisu izmantošanas noteikumus, kuros lietotājs apņemas izmantot datapārstrādes pakalpojumus tikai likumīgiem mērķiem. Lietotājs nedrīkst pārsūtīt lietotāja datus (lietotājvārdu un paroli) trešajām personām, un šie dati var tikt izmantoti tikai specifiskajam lietotājam (fiziskai personai), kuram tie ir piešķirti. Lietotājam nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Lietotājs nedrīkst veikt nelegālus sistēmas vai tās daļu kopijas. Ja no viena IP adreses tiek veikti vairāk nekā 100 pieprasījumi, izmantojot sistēmas brīvās (publiskās) meklēšanas iespējas vienā dienā, Lursoft ir tiesīgs bloķēt meklētāja IP adresi bez skaidrojumiem.

Informējam, ka raksts par zīmolu nav reklāmraksts un mums nav sadarbība ar šo zīmolu. Raksts sagatavots ar mērķi piesaistīt lasītājus par viņiem aktuālām tēmām.