Vivus.lv aizdevēja atsauksmes (2023)

Vivus.lv ir uzņēmums, kas piedāvā aizdevumus līdz €10,000 iedzīvotājiem Latvijas Republikā, kuri vecuma diapazonā no 18 līdz 75 gadiem un ir saņēmuši Latvijas personas identifikācijas numuru. Aizdevuma likme sākas no 0.75% mēnesī, un nav aizdevuma izsniegšanas komisijas mēnesī. Uzņēmums piedāvā ērtas maksājumu opcijas līdz 60 mēnešiem, un klienti var izvēlēties maksājuma termiņu, kas viņiem atbilst. Aizdevuma nosacījumi ir labvēlīgi, ar zemām procentu likmēm un skaidriem aizdevuma nosacījumiem. Vivus.lv arī piedāvā lielisku klientu apkalpošanu un individuālu apkalpošanu, kā arī īpašas piedāvājumus un atlaides no sadarbības partneriem.

Vivus pieder 4finance grupai

Uzņēmums specializējas aizdevumu sniegšanā automašīnu iegādei, ar labvēlīgām procentu likmēm un ātru pieteikuma apstrādi. Tā arī palīdz klientiem aizpildīt budžeta plaisu, plānot lielākas iegādes un īstenot savus plānus. Klienti var pieteikties aizdevumam tiešsaistē un saņemt bezmaksas teksta un e-pasta atgādinājumu, kad tuvojas maksājuma datums. Vivus.lv ir vairāk nekā 13 gadu pieredze tirgū, ir apkalpojis vairāk nekā 10 miljonus klientu un ir pārstāvēts 7 valstīs. Uzņēmums fokusējas uz klientu vajadzību apmierināšanu un uzskata, ka aizņemšanās jābūt vienkāršai un ērtai. Tā strādā ar profesionālu IT speciālistu komandu, lai pastāvīgi uzlabotu tiešsaistes aizdevuma saņemšanas procesu.

Piedāvā ātro kredītu

Ātri aizdevumi, kā mēs tos zinām šodien, Latvijā ir kopš 2007. gada, kas nozīmē, ka šogad tie svin savu desmit gadu pastāvēšanu mūsu valstī. Laika gaitā mainījusies gan viņu pieprasījums, protams, arī piedāvājums. Vai tev kādreiz ir bijusi vēlme saņemt ātro aizdevumu, bet neesi bijis pārliecināts, vai tas tev ir piemērots? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet par ātriem aizdevumiem un to saņemšanu galvenos faktos, lai nākotnē par aizdevumu saņemšanu vairs nebūtu jāuztraucas!

Latvijas Alternatīvo Finansu Pakalpojumu Asociācijas (LAFPA) un pētījumu centra “SKDS” veiktā pētījuma rezultāti liecina, ka vairāk nekā 190 000 Latvijas iedzīvotāju ir izmantojuši aizdevēju pakalpojumus, un šis skaits katru dienu pieaug. Pēdējos gados ātie aizdevumi sasnieguši nezināmas proporcijas, un, atbilstoši tam, arī aizdevēju pakalpojumu sniedzēju saraksts ir pieaudzis. Bet kādi ir galvenie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas saņemt ātros aizdevumus?

Ātie aizdevumi – kāpēc tie tik populāri?

Cilvēki ņem ātros kredītus dažādu iemeslu dēļ, tostarp neplānotu izdevumu segšanai, lielu pirkumu veikšanai vai finanšu buma pārvarēšanai līdz nākamajai algai. Daži cilvēki var izvēlēties ātros kredītus tāpēc, ka tie ir ērti un viegli pieejami, prasot minimālu dokumentāciju un neprasot nekādu ķīlu. Citi var būt piesaistīti ātros kredītus tāpēc, ka tie piedāvā īsu atmaksas periodu un zemas procentu likmes. Turklāt daži cilvēki var pievērsties ātros kredītiem, jo viņiem nav izdevies saņemt tradicionālus banku kredītus vai tāpēc, ka viņiem patīk tiešsaistes aizdevēju ātrā un elastīgā pieeja.