ZUZ

E-padomi, raksti, publikācijas

Genoveva, Madara
09.Aug.2022
Genoveva, Madara
09.Aug.2022
kimbi atsauksmes
Dzīvesstils

Kimbi.lv atsauksmes internetā

Kimbi.lv ir pakalpojumu sniedzējs, kurš saņēmis daudz labas atsauksmes no saviem klientiem. Kimbi.lv ir nebanku pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā noformēt kredītlīniju. Kredītlīnija ir jums pieejami naudas līdzekļi, kurus varat izmantot, kurā laikā vēlaties, un atmaksāt, kad vien varat ar labvēlīgiem nosacījumiem. Kimbi.lv kredītlīniju piedāvā kompānija AS “4Finance” – slavenākie zīmoli SMSCredit.lv un Vivus.lv – kas ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu biedrs un nodarbojas arī ar atbildīgas aizņemšanās iniciatīvām lapā aiznemiesatbildigi.lv. Šajā rakstā tiks apskatīti galvenie kredītlīnijas nosacījumi, kā arī mēģināts noteikt, kurā laikā to izdevīgāk izmantot.

Kā darbojas kredītlīnija?

Piesakoties kredītlīnijai, piemēram, 500 eiro apmērā, aizdevējs izvērtēs jūsu ienākumus un izdevumus. Gadījumā ja jums tiks piešķirta kredītlīnija šajā apmērā, varēsit pēc izvēles jebkurā laikā aizņemties līdz 500 eiro. Atmaksājot daļu no summas, jūsu kredītlīnija tiks dzēsta un jūs atkal varēsit aizņemties dzēsto summu līdz 500 eiro. Piemēram, aizņemoties 500 un atmaksājot (ar procentiem) 150 eiro, jums atkal būs pieejami 150 eiro, utt. Tādējādi jums visu laiku ir pieejams vairāk naudas jūsu kredītlimita ietvaros. Jūs varat arī vienkārši uzturēt aktīvu kredītlīnijas kontu, kas ļaus jums saņemt naudu, kad to ievajadzēsies, par konta uzturēšanu nemaksājot neko.

Kimbi.lv kredītlīnijas nosacījumi

 • Pieejama no 20 gadu līdz 75 gadu vecumam;
  Kredītlīnijā ir pieejami no 100 līdz 1500 eiro – aptuveni tik pat, cik pie citiem nebanku aizdevējiem, bet mazāk nekā banku piedāvātajā patēriņa kredītā;
  Kredīts tiek izsniegts bez maksas, un pirmais minimālais maksājums ir 20 eiro (tas jāveic 20. dienā pēc kredīta saņemšanas). Kredītu varat saņemt pārdesmit minūtēs atkarībā no tā, kurā bankā ir jūsu konts;
  Jābūt pierādāmiem ienākumiem;
  Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilā tālruņa pieslēgumam;
  Kredītlīniju varat pārvaldīt, izmantojot personīgo lietotāja kontu – tur varat aizņemties, cik jums tīk, kā arī redzēt atmaksas grafiku;
  Ikmēneša procentu likme ir 10% par izmantotās kredītlīnijas daudzumu.
  Var bez soda procentiem katru mēnesi atmaksāt lielāku summu, tādējādi samazinot kredīta izdevumus. Piemēram, aizņemoties 200 eiro kredītlīnijā ar maksimālo atgriešanas laiku (20 mēneši), jūs varat atmaksāt aizdevuma summu ātrāk, pretējā gadījumā pa 20 mēnešiem sanāk atgriezt vairāk nekā 400 eiro.

Kādos gadījumos izmantot kredītlīniju?

Kimbi.lv kredītlīnija savā ziņā var kalpot arī kā materiālais garants. Piemēram, dodoties kādā ceļojumā, kredītlīnija var kalpot kā sava veida drošības spilvens, kuru izmantot spiedīgā situācijā (tikai jābūt pieejamam internetam). Tāpat tā var kalpot kā nodrošinājums ikdienā pret neparedzētiem izdevumiem. Piemēram, ja jāved mašīna uz servisu, kredītlīnija var nodrošināt to, ka jums šim mērķim būs pieejami līdzekļi, turklāt tieši tik daudz, cik vajag, nevis vairāk. Kredītlīniju nav ieteicams izmantot, lai veiktu impulsīvus pirkumus, atmaksātu citus kredītus, utt.

Tāpat Kimbi.lv kredītlīnija var būt noderīga, piemēram, veicot mājas remontu vai ārsta apmeklējumam – būtībā varat to izmantot kā patēriņa kredītu, atmaksājot to ar sev izdevīgiem nosacījumiem. No otras puses, jāatceras, ka šis kredīts ir diezgan dārgs, ja atmaksājat to daudzos maksājumos – proti, procentu maksājumi laika gaitā sakrājas, un atmaksas laikā var sanākt atmaksāt pat vairāk nekā 100% no summas tīri procentu maksājumos. Tāpēc visizdevīgāk būs aizņemties naudu uz noteiktu laika sprīdi, to atmaksājot pēc iespējas ātrāk. Izmantojot šādus kredītus, galvenais ir gudri saplānot un aizņemties tieši tik, cik vajag.

Booking.com
Booking.com