ZUZ

E-padomi, raksti, publikācijas

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2022
loader
Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2022
loader
Dzīvesstils

Kā aizņemties SMS kredītu?

SMS kredīts ir salīdzinoši neliels ātrais kredīts, kurš tiek pieteikts nosūtot īsziņu (SMS) no sava mobilā telefona. SMS kredītu Latvijā piedāvā teju visi Latvijas ātro kredītu sniedzēji. SMS kredīts (SMS pieteikums kredītam) ir viens no veidiem, kā pieteikties un saņemt naudu savā bankas kontā dažu minūšu laikā.

 • SMS kredītu var aizņemties:
  Pirmajā reizē bez maksas;
  Dažu minūšu laikā;
  Bez īpašām prasībām;
  No 18 gadu vecuma;
  Bez ķīlas un galvojuma;

Izsniegšanas laiks, ērtā saņemšana, bezprocentu kredīts un citi neticami izdevīgie piedāvājumi ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc SMS kredīts ir populārs un atzīts īstermiņa kredīta veids Latvijā.

Kā tiek izsniegts SMS kredīts internetā

Salīdzini kredītu sniedzējus, dodies uz izvēlētā aizdevēja mājas lapu, veic reģistrāciju, piesaki SMS kredītu un saņem naudu savā bankas kontā. Aizdevējs neprasa ne ķīlu, ne galvojumu, ne citus dokumentus, kuri varētu paildzināt kredīta saņemšanu. Jums tikai jāreģistrējas un jāapstiprina reģistrācija, lai varētu pieteikties SMS kredītam. Tā ir vienīgā informācija, ko Jums jāsniedz aizdevējam reģistrācijas laikā. Atbildi saņemsi dažu minūšu laikā. Tev nebūs jāpaskaidro, kādiem mērķiem plāno izlietot kredītu.

Kas nepieciešams jaunam klientam

Jums būs vajadzīgs dators un interneta pieslēgums, lai varētu iesniegt pieteikumu aizdevējam. Nākošais ir aktīvs mobilais telefons, bankas konts un e-pasta adrese, lai varētu saņemt naudu savā bankas kontā. Jums būs jāapstiprina savs bankas konts, kas nozīmē, ka uz bankas konta jāatrodas vismaz Ls 0.01. Viens santīms ir reģistrācijas maksa (bankas konta identificēšana), lai aizdevējs varētu noteikt bankas kontu, kurā ieskaitīt naudu. Tas arī viss nepieciešamais, lai varētu aizņemties SMS kredītu internetā tikai dažu minūšu laikā.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Booking.com