DELFI – Vadošais ziņu portāls Latvijā (delfi.lv)

Arī 2023. gadā Delfi joprojām iet uzvaras gājienu kā vadošais ziņu portāls Latvijā un arī latviski lasošo lasītāju vidū visā pasaulē, jo portāls savu saturu piedāvā globālā līmenī.

Aktuālās ziņas par biznesu, sportu, auto lietām, kultūru, izklaidi, ģimenes lietām un aktuālo ārzemēs ir tikai dažas no tēmām, kuras apskata portāls. Tur atradīsiet visu, kas nepieciešams latvieša dzīves stilam gan Latvijā, gan atrodoties jebkur pasaulē, jo šī viene neļaus lasītājam palaist garām visaktuālāko informāciju.

Delfi + (plus versija)

Delfi plus maksas versijā iespējams izlasīt intesenatus un neparastus ziņu raktus par notiekošo visā pasaulē, kā arī dažādu speciālistu un atoritāšu viedokļus dažādās aktuālajās un karstajās tēmās.

Vai ir vērts iegādāties maksas versiju?

Novērtējot Delfi + saturu 2023. gadam iesākoties, varam atzīt, ka tas savu kvalitāti koprš 2022. gada ir uzlabojis. Vēl 2023. gadā gadījās uziet raktus, kas šķita vienkārši pārtulkoti no kāda arzemju resursa, visbiežāk angļu, tad šogad saturs ir tiešām unikāls un ar pievienoto vērtību. Visaugstāk novertējam viedokļu rakstus, kur intervētas dažādas personības, kas ir ievērojamas gan Latvijas, gan arī pasaules līmenī.

Informējam, ka raksts par zīmolu nav reklāmraksts un mums nav sadarbība ar šo zīmolu. Raksts sagatavots ar mērķi piesaistīt lasītājus par viņiem aktuālām tēmām.