Bezprocentu kredīts

Bezprocentu kredīts tiek piedāvāts tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi no aizdevēja, kurs piedāvā kredītu bez procentiem un komisijas. Kredīts tiek izsniegts bez papildus maksas (nav jāmaksā par kredīta pieteikumu, kredīta pieteikuma izskatīšanu un kredīta izsniegšanu).

Bezprocentu kredīta izmaksas

Jums ir jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā. Pēc reģistrācijas Jums tiks izsniegts savs lietotāja profils. Katram klientam ir pienākums apstiprināt lietotāja profilu, lai varētu pieteikties kredītam internetā. Lietotāja profila apstiprināšana ir jāveic tikai vienu reizi. Jūs no sava bankas konta pārskaitāt Ls 0.01 (1 santīmu) uz aizdevēja bankas kontu un Jūsu lietotāja profils ir aktivizēts. Pēc aktivizācijas ielogojies savā lietotāja profilā un piesaki vēlamo naudas summu, kuru vēlies aizņemties.

Pirmais kredīts bez maksas

Aizņemoties, piemēram, 200 latus uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā aizdevējam tie paši 200 lati. Tas viss bez komisijas maksas un procentiem. Pirmā kredīta gada procentu likme (GPL) ir 0% (kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos).

Gada procentu likmes aprēķina pieņēmumi:

Kredīta summa: Ls 150 (maksimāli 200 Ls vai tik, cik piedāvā aizdevējs)
Kredīta piešķiršanas komisijas maksa: Ls 0
Kredīta termiņš: 30 dienas
Reģistrācijas maksa (jāveic tikai vienu reizi): Ls 0.01 (1 santīms)
Lielākā daļa Latvijas ātro kredītu izsniedzēji piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Ja Tu nespēj atgriezt naudu noteiktajā laikā, tad Tev ir iespēja pagarināt kredīta pamata summas atmaksas termiņu. Tas ir maksas pakalpojums. Tas ir maksas pakalpojums arī pirmajā reizē. Ja Tev tiek izsniegts pirmais kredīts bez maksas, tad izvēlies maksimālo pieejamo atmaksas termiņu, jo pirmajā reizē kredīts netiek aplikts ar komisijas maksu un procentiem. Jāpiebilst arī tas, ka Jums ir tiesības atgriezt kredītu pirms termiņa.