Ātro kredītu plusi un mīnusi

Jūs varat doties uz banku un parakstīt dažādus papīrus vai pieteikt ātro kredītu internetā, lai tiktu pie vēlamās naudas summas. Bankas kredīts būs pareizs risinājums, ja nauda vajadzīga uz ilgāku laika posmu, bet ātrais kredīts būs labs risinājums, ja nauda vajadzīga uz neilgu laika posmu.

Jums vajadzētu saprast, ka ātrais kredīts nav ilgtermiņa aizdevums, bet galvenokārt īstermiņa risinājumiem. Atsevišķi Latvijas aizdevēji piedāvā ātros kredītus līdz 12 un 36mēnešiem, bet visbiežāk ātrais kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Ātro kredītu nosacījumi padara īstermiņa kredītus ļoti pievilcīgus. Ārkārtējas situācijas var gadīties ikvienam jebkurā laikā. Ja ātrais kredīts tiek izmantots atbildīgi un netiek ņemts regulāri, tad nauda var būs labs palīgs ārkārtējās situācijās.

Galvenie ātro kredītu plusi

 • Ātra izsniegšana
  Pirmais bez maksas
  Ērta saņemšana
  Vienkārša atdošana
  Galvenie ātro kredītu mīnusi
  Augstāki procenti (aizņemoties atkārtoti)
  Īss atmaksas termiņš (parasti līdz 30 dienām)

Ātrais kredīts jau savā nosaukumā pasaka, ka nauda tiks izsniegta ātri. To izsniedz dažu minūšu laikā no pieteikumu iesniegšanas brīža. Pieteikums ātrajam kredītam tiek iesniegts ar pāris peles klikšķiem. Pirmais kredīts bez maksas – nav procenti, nav komisiju. Pirmais kredīts bez maksas parāda, ka ātro kredītu tirgū valda konkurence. Saņemt kredītu var bez liekas piepūles nosūtot pieteikumu ar pāris peles klikšķu palīdzību. Naudu var atmaksāt interneta bankā vai bankā. Lielākie Latvijas aizdevēji piedāvā atmaksāt naudu Narvesen kioskos, Pastā un citur.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu

Ātrums un ērtums varētu būs iemesls, kāpēc ātro kredītu Latvijā ir izmantojuši un izmanto tik daudz cilvēku. Ne mazāk svarīgs ir pirmais kredīts bez maksas, kuru var saņemt tikai jaunie klienti jeb tie aizņēmēji, kuri aizņemas pirmo reizi. Šāds kredīts netiek aplikts ne ar procentiem, ne ar komisijas maksu. Tas ir tāpat, kā aizņemties no tuva cilvēka, kas aizdos naudu neko neprasot. Arī pirmo kredītu bez maksas der aizņemties pārdomāti.

Par ātro kredītu Latvijā

Ātro kredītu izsniedzējam Latvijā ir vajadzīga speciāla atļauja (Licence), kas ļauj izsniegt ātros kredītus Latvijas Republikā. Ieviešot šādu atļauju un veicot citus pasākumus, kas padara ātro kredītu kompānijas caurspīdīgas, aizņēmējs var aizņemties ātro kredītu bez slēptiem noteikumiem un maksājumiem. Tas nozīmē, ka aizņēmējs var saņemt ātro kredītu internetā iepazīstoties ar svarīgāko, kas jāzina par kredītu kompāniju.