ZUZ

E-padomi, raksti, publikācijas

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2022
loader
Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2022
loader
Dzīvesstils

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma

Ātro kredītu no 21 gadiem izsniedz visi Latvijas lielākie un populārākie uzņēmumi. Arī Ferratum aizdevējs izsniedz ātro kredītu no 21 gadiem. Ferratum izsniedz ātro kredītu no 21 līdz 70 gadiem. Ferratum izsniedz ne tikai pirmo kredītu bez maksas, bet arī piekto kredītu bez maksas. Ferratum Latvia ātro kredītu izsniedzējs piedāvā aizņemties naudas summas no Ls 10 līdz Ls 400 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 45 dienām. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts līdz Ls 200 ir bez maksas un piektais kredīts līdz Ls 400 bez maksas.

Noderīgi par ātro kredītu

Pie viena aizdevēja var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Ja kredītu atmaksāsi bez pārkāpumiem, tad nākamo ātro kredītu varēsi pieteikt pēc 7 dienām. Šīs ir ļoti biežas prasības. Aizņemoties vairāk par vienu reizi – nākamajā reizē būs pieejams daudz lielāks ātrais kredīts, jo ar katru nākamo aizņemšanos reizi ir pieejamas lielākas naudas summas.

Lai saņemtu ātro kredītu:

Jums jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

Jums jābūt pozitīvai kredītvēsturei;

Jums jābūt Latvijas iedzīvotājam;

Jums jābūt savam bankas kontam;

Jums jābūt mobilam telefonam;

Tās ir galvenās prasības, kuras izvirza privātie ātro kredītu uzņēmumi, lai varētu saņemt ātro kredītu dažu minūšu laikā. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts ir viegli pieejams, nav vajadzīga ķīla un galvojums. Lai aizņemtos ātro kredītu, nav vajadzīgs uzrādīt dokumentus, izziņas un citus dokumentus. Jums būs vajadzīgs mobilais tālrunis pie kāda Latvijas operatora (Bite, LMT, Okarte, Zeltazivtiņa, Amigo u.c.), bankas konts kādā no Latvijas bankām (SEB, Swedbank, Citadele, Hipotēku un zemes banka u.c.) un tas arī viss nepieciešamais, lai varētu saņemt ātro kredītu no 21 gada vecuma.

Ātrais kredīts no 21 gadiem ir pieejams teju katram Latvijas iedzīvotājam ar mobilo telefonu un bankas kontu. Mobilais telefons un bankas konts vecumā no 21 līdz 75 gadiem nebūs tikai dažiem. Tas nozīmē, ka aizņemties ātro kredītu no 21 gadiem ir pavisam vienkārši. Jums jāsaprot, ka ātrais kredīts ir īstermiņa risinājums nelieliem izdevumiem. Aizņemies ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma no 21 gadiem gudri.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Booking.com