ZUZ

E-padomi, raksti, publikācijas

Edijs, Edvīns
16.May.2022
loader
Edijs, Edvīns
16.May.2022
loader
Dzīvesstils

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ātro kredītu no 18 gadiem piedāvā SMScredit, GreenCredit un Credit24 aizdevēji. Credit24 pieprasa darba vietu, bet SMScredit un GreenCredit nepieprasa neko (izsniedz pirmo kredītu līdz Ls 100 un Ls 200 bez maksas), ja neskaita pozitīvu kredītvēsturi.

Reģistrējies un piesakies kredītam no 18 gadiem izmantojot, kādu no vairākiem veidiem: no lietotāja profila, zvanot aizdevējam vai ar SMS palīdzību (pazīstams kā SMS kredīts no 18 gadiem). Lai reģistrētos, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā jānorāda pieprasītie dati. Pēc tam apstiprini lietotāja profilu pārskaitot reģistrācijas maksu Ls 0,01 uz norādīto bankas kontu. Tas nozīmē, ka jaunajiem klientiem ir nepieciešams vismaz 0,01 Ls bankas kontā, lai varētu pieteikties ātrajam kredītam. Jau pirmajā reizē 18 gadīgais klients var pieteikties kredītam līdz 200 Ls ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Aizņemoties atkārtoti ātrā kredīta summa tiek palielināta. Pirmajās reizēs aizņēmējam netiek piedāvāta maksimālā kredīta summa, jo aizdevēji parasti pārbauda, vai aizdevējs ir uzticams klients.

Kas vajadzīgs, lai varētu saņemt kredītu

Ātrais kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts 10 līdz 20 minūšu laikā. Ātro kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi). Tev būs vajadzīgs bankas konts uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums, jo viss notiek ar interneta starpniecību. Ja esi jauns klients, tad uz bankas konta jābūt vismaz 0,01 Ls, lai varētu apstiprināt savu lietotāja profilu. 0,01 Ls ir jāpārskaita no Jūsu bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā. Tas palīdzēs aizdevējam noskaidrot Jūsu bankas kontu uz kuru pēc tam pārskaitīt ātro kredītu internetā bez ķīlas un ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja

Ja nepieciešams, tad pagarini ātrā kredīta no 18 gadiem atmaksas termiņu. Izmantojot pagarināšanas iespēju, Tu vari atlikt kredīta pamata summa atmaksu. Pagarināju ir vērts veikt, ja jūti, ka nespēsi atmaksāt visu ātro kredītu noteiktajā laikā.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu

Ātrā kredīta no 18 gadiem galvenais plus ir tā pieejamība un izsniegšanas ātrums. Jums nav jāstāv rindā, jums nav vajadzīga ķīla un tamlīdzīgas lietas, jo tas ir ātrais kredīts pāris minūšu laikā no 18 gadiem. Pirmajā reizē šo ātro kredītu no 18 gadiem klienti var aizņemties izdevīgāk. Jau pirmajā reizē klients var saņemt savu naudu 10 līdz 20 minūšu laikā, bet aizņemoties atkārtoti naudu var saņemt pāris minūtēs, jo attiecīgi vairs nav jāveic reģistrācija, kas paātrina tā jau ātro kredītu.

Aizņemies ātro kredītu no 18 gadiem atbildīgi un atmaksā kredītu noteiktajā laikā, bet ja nespēj atmaksāt visu summu noteiktajā laikā, tad izmanto papildpakalpojumu „atlikt kredīta atmaksu”, kas ļauj pagarināt atmaksas termiņu.

Booking.com

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Booking.com